GENEL BİLGİLER

Hizmet Kalitesi

Bir hizmet alınacaksa, bu hizmeti işinin ehlinden almak gerekli. Farklı hizmet kollarında işin ehline araştırmadığınızda sadece para ve zaman kaybınız olur ama  Tattoo’nun (dövme) extra kritik durumu sağlığınızdır.

20 yıllık dekorasyon ve dizayn tecrübem olması itibariyle Tattoo sanatının en iyi uygulayıcılarındanım. Bu sanatı size en iyi şekilde sunacağım. Bunun haricinde anatomi bilgim ve yılların getirmiş olduğu tecrübe oluşabilecek kritik durumları ve yapılması gereken müdahaleler hakkında iyi bir bilgi ve teçhizat donanımına sahibim.

 

Hijyen

Müşterilerimize Avrupa standartlarında hizmet verebilmek için dövme stüdyomuzda en temel prensibimiz sterilizasyon ve hijyendir. Tüm ekipmanlar her işlem sonrası dezenfekte edilir.

Dövme de (tattoo) kullandığımız malzemeler tek kullanımlıktır. Dövme (tattoo) kullanılan iğneler orijinal kapalı steril paketlerde olduğundan bulaşıcı hastalık riski yoktur. En kaliteli ve en pahalı iğneler tercih edildiğinden hiçbir sorun yaşanmaz. Dövme (tattoo) ve piercing de kullandığımız iğnelerin hepsinin üzerinde son kullanım tarihleri sıklıkla kontrol edilir.

 

Ücret

Dövme fiyatlandırmalarımız sadece cm2 hesaplamasına göre belirllenmez. Bunun için şeklin ayrıntısı, uygulanacak olan işçilik, renk, gölge, tasarımın bize ait olup olmaması vs. gibi sebeplerden dolayı fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Fiyat belirlemede ki en doğru yöntem yaptırmak istediğiniz görseli veya aklınızdaki fikri bizimle paylaşmanız olacaktır. Size net bir ücret bilgisi paylaşmış olacağız. Hemen şimdi fiyat almak için whatsapp’tan iletişime geçebilirsiniz.